Ernest Salvado akvarell

777163

ERNEST SALVADO (1929-1985): Komposition, signerad E. Salvado, akvarell, 27x19 cm

Slitage, ej examinerad ur ram

Fack 18

Ernest Salvado akvarell

Budhistorik (1 bud)

5936967
2020-05-24 09:45:18

2020-05-28 kl 20:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.