Johannes Snellman akvarell

777155

JOHANNES SNELLMAN: "Vallhallavägen 153, maj 1940", akvarell på papper, signerad Snellman, bildmått ca 38x29 cm

ej examinerad ur ram

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 18

Johannes Snellman akvarell

Budhistorik (8 bud)
5951642
600
5951528
550
5951641
550
5951528
500
5950706
450

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.