Mikko Carlstedt oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

777152

MIKKO CARLSTEDT (1892-1964) Stilleben, signerad samt daterad -26, olja på duk, 60x85 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

777152 - Mikko Carlstedt oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Mikko Carlstedt oljemålning

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
5935443
320
5935442
5935440
220
5933877
200

3 dagar kvar
Avslutas 2020-05-28
17:24   (18:24 )
AKTUELLT BUD EUR:
320
3 260 SEK, 355 USD
Utropspris EUR:

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund