Paraplyställ

777147

PARAPLYSTÄLL, 1900-talets andra hälft, mörkpatinerad mässing, höjd 72 cm

Bruksslitage, märken

Diverse

Paraplyställ

Budhistorik (10 bud)
5950616
650
5950610
600
5950611
600
5950610
550
5950604
500

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.