Piedestal blombord mässing

Föregående | Översikt | Nästa

777145

PIEDESTAL, alt. blombord, 1900-talets andra hälft, patinerad mässing, höjd ca 76, diameter ca 42 cm

Smärre slitage, märken

Möbler, Övriga möbler, Diverse

777145 - Piedestal blombord mässing
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Piedestal blombord mässing

Budhistorik (8 bud)
5941182
700
5940773
650
5941181
600
5940773
550
5941179
500

5 timmar 59 minuter kvar
Avslutas 2020-05-28
12:36   (13:36 )
AKTUELLT BUD SEK:
700
69 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.