IKEA slagbord

Föregående | Översikt | Nästa
 
 
Auktionsnr
777144
 
Beskrivning

IKEA, "Bergslagen", slagbord, Ikeas 1700-talsserie, gustaviansk stil, bemålat, höjd ca 76, 142x117 cm

HISTORIK: Under 1990-talet tog IKEA, i samarbete med Riksantikvarieämbetet och konsthistorikern Lars Sjöberg, fram en 1700-talsserie av möbler och inredningsföremål


 
Kondition
Bruksslitage
 
Kategorier
Möbler, Matbord
 
Visas
Magasin 5, Frihamnen, Stockholm
Rum 4
 
 
 
Konditionsrapport
777144 - IKEA slagbord
Din e-postadress


Fråga
Skicka 
Föregående bildNästa bild
IKEA slagbord
Klicka för att förstora bilden
 
 
 
Budhistorik (7 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
5941451
2020-05-25 11:49:24
1 000
5934531
2020-05-23 14:39:15
700
5934212
2020-05-23 12:56:01
500
5933621
2020-05-23 09:32:01
450
5933407
2020-05-23 06:52:27
400
 * Ditt bud
 
2 dagar kvar
Avslutas 2020-05-27
19:10   (20:10 )
AKTUELLT BUD SEK:
1 000
98 EUR, 109 USD
Bevakningspris ej uppnått
Utropspris SEK:
4 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund
Du kan bjuda på varan genom att antingen välja närmaste lediga bud eller lägga ett högre maxbud. Läs mer om budgivning, ångerrätt  och villkor.
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK