Soffa i svängd modell

Föregående | Översikt | Nästa

777134

SOFFA, 1900-tal, svängd rygg, 2-sitsmodell, med kulfötter framtill, lösa rygg- och sittplymåer, stomme och plymåer i ljus möbelklädsel, mönster med orkidéer, rygghöjd ca 76, sitthöjd ca 42, längd 200, rygghöjd 76, djup 80 cm

Bruksslitage, ställvis nött samt blekt, märken och fläckar

Möbler, Soffor

Rum 3

777134 - Soffa i svängd modell
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Soffa i svängd modell

Budhistorik

10 timmar 28 minuter kvar
Avslutas 2020-05-28
15:42   (16:42 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.