Träskål

777124

SKÅL, allmoge, bemålad trä, daterad 1837, höjd 13, diam 24,5 cm

Bruksslitage

Diverse

Drottninggatan 36, Malmö

Träskål

Budhistorik (26 bud)
5947363
1 800
5948811
1 700
5947363
1 600
5948809
5947363
1 400

Slutpris SEK:
1 800
177 EUR, 196 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.