Modellflygplan P51 Mustang

777117

MODELLFLYGPLAN, North American P51 Mustang, efter modell 1940-tal, förberedd för radiostyrning, motor saknas, längd ca 196, bredd 227 cm

Mindre skador, ej funktionstestad

Nautica/Technica, Diverse

Rum 12

Modellflygplan P51 Mustang

Budhistorik (34 bud)
5950542
7 600
5950534
7 400
5950514
7 200
5950509
7 000
5950508
6 800

Slutpris SEK:
7 600
746 EUR, 828 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.