Fåtöljer 1 par

777113

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets början, rutig textilklädsel, lös sittplymå, ben med hjultrissor, sitthöjd ca 50 cm

Senare klädsel, fläckar och slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtöljer 1 par

Budhistorik (10 bud)
5948882
1 900
5948877
1 800
5948866
1 700
5948863
1 600
5948847

Slutpris SEK:
1 900
187 EUR, 207 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.