Byrå 1800-tal

777103

BYRÅ, 1800-tal, vitmålad, beslag i mässing, 5 lådor, höjd 108, 120x53 cm

Nyckel saknas, slitage, senare beslag

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Byrå 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

5947973
1 700
5941882
1 600
5931142

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.