Wittnauer armbandsur

777084

WITTNAUER, armbandsur, guld på stål, manuell, rektangulär urtavla med stavindex, sekundvisare, ca 23x21 mm, senare armband av läder

Funktion garanteras ej, fungerar vid katalogiseringstillfället, smärre repor och bruksslitage

Klockor/Ur

Linnégatan 21, Norrköping

Wittnauer armbandsur

Budhistorik (1 bud)

5948266
2020-05-27 18:29:48

2020-05-28 kl 17:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.