Armbandsur Omega 1950-tal

Föregående | Översikt | Nästa

777077

OMEGA, armbandsur, 1950-tal, stål, ljus urtavla med sekundvisare, diameter ca 34 mm, senare armband

Fungerar vid katalogiseringstillfället, urtavla med slitage

Klockor/Ur

Linnégatan 21, Norrköping

777077 - Armbandsur Omega 1950-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Armbandsur Omega 1950-tal

Budhistorik (5 bud)
5948619
5947633
5944813
5942906
5936988

1 dag kvar
Avslutas 2020-05-29
15:27   (16:27 )
AKTUELLT BUD SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.