Matbord nyrenässansstil

777051

MATBORD, ek, 1900-talets andra hälft, nyrenässansstil, benen delvis svarvade, med två iläggsskivor á 45 cm, höjd ca 76, 132x101 cm

Slitage, sprickor

Möbler, Matbord

Rum 12

Matbord nyrenässansstil

Budhistorik (14 bud)
5952448
3 200
5950954
5950781
2 800
5941209
2 600
5950780
2 400

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.