Matbord nyrenässansstil

Föregående | Översikt | Nästa

777051

MATBORD, ek, 1900-talets andra hälft, nyrenässansstil, benen delvis svarvade, med två iläggsskivor á 45 cm, höjd ca 76, 132x101 cm

Slitage, sprickor

Möbler, Matbord

Rum 12

777051 - Matbord nyrenässansstil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Matbord nyrenässansstil

Budhistorik (3 bud)

5941209
5941206
900
5940907

1 dag kvar
Avslutas 2020-05-29
12:06   (13:06 )
AKTUELLT BUD SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.