Skänk 1900-tal

777042

SKÄNK, bemålad, 1900-talets andra hälft, tre lådor, räfflade dörrar med bakomliggande hyllinredning, detaljer i mässing, höjd ca 106, 150x45 cm, nyckel medföljer

Slitage, skivan med fläckar

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Skänk 1900-tal

Budhistorik (30 bud)
5953008
4 400
5953006
4 200
5953005
5953004
3 800
5953003
3 600

Slutpris SEK:
4 400
452 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.