Vilhelm Arnesen, Fiskebåt

777040

VILHELM ARNESEN (Danmark, 1865-1948): Fiskebåt, signerad och daterad Vilh Arnesen -87, olja på duk, ca 78x51 cm

Konst, Äldre måleri, Nautica/Technica, Tema

Rum 4

Vilhelm Arnesen, Fiskebåt

Budhistorik (7 bud)
5948703
4 800
5947750
4 600
5940061
4 400
5938911
5936743

Slutpris SEK:
4 800
471 EUR, 523 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.