Mazzega takarmatur

777039

MAZZEGA, takkrona, Italien, 1960-tal, stomme i gulmetall, behängd med lövformade skivor av handblåst Muranoglas, höjd 33, diameter 33 cm

Smärre nagg

Belysning, Taklampor

Rum 15

Mazzega takarmatur

Budhistorik (22 bud)
5950373
2 400
5948734
5948358
5946480
1 400
5940259
1 300

Slutpris SEK:
2 400
236 EUR, 262 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.