Fartygsmodell med ångmaskin

Föregående | Översikt | Nästa

777021

FARTYGSMODELL, 1900-talets första år, kanalbåt "Göta", ångmaskin, aluminium, handmålad, höjd ca 48, längd 70 cm

Omfattande färgbortfall, smärre skador

Nautica/Technica

777021 - Fartygsmodell med ångmaskin
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Fartygsmodell med ångmaskin

Budhistorik (10 bud)
5941157
5932634
3 800
5931492
2 600
5931491
2 400
5931490

2 dagar kvar
Avslutas 2020-05-27
19:50   (20:50 )
AKTUELLT BUD SEK:
393 EUR, 436 USD
Utropspris SEK:
6 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.