Slava Kliuchnikov oljemålning

777019

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Gråsparvar, signerad Kliuchnikov, olja på duk, ca 65x50 cm

Fack 13

Slava Kliuchnikov oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5942279
5936234
600
5936233
450
5931214

Slutpris SEK:
118 EUR, 131 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.