Matsalsbord mahogny

Föregående | Översikt | Nästa

776985

MATSALSBORD, 1800-tal, senempire, mahognyfaner/massiv mahogny, svarvade ben på hjultrissor i mässing, 4 iläggsskivor med sarg, höjd ca 78, diameter 160, skivor ca 60 cm vardera

Smärre repor, hakar till illäggskivorna saknas

Möbler, Matsalsmöbler

776985 - Matsalsbord mahogny
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Matsalsbord mahogny

Budhistorik (16 bud)
5949216
16 000
5947873
15 500
5943221
15 000
5943220
14 500
5943218
14 000

5 timmar 14 minuter kvar
Avslutas 2020-05-28
12:03   (13:03 )
AKTUELLT BUD SEK:
16 000
1 571 EUR, 1 744 USD
Utropspris SEK:
20 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.