Leopold Fare olja

776983

LEOPOLD FARE (1926-1996):"Målning III", signerad Fare, olja på duk, ca 65x80 cm

Rum 18

Leopold Fare  olja

Budhistorik (5 bud)
5946863
1 300
5946498
5946498
5945909
5945900
550

Slutpris SEK:
1 300
128 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.