Matthias Van Arkel

Föregående | Översikt | Nästa

776981

MATTHIAS VAN ARKEL (född 1967): Komposition, signerad Matthias Van Arkel, daterad atergo 1987, olja på duk ca 89x94 cm

Rum 1

776981 - Matthias Van Arkel
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Matthias Van Arkel

Budhistorik (8 bud)
5936313
6 000
5936312
3 800
5933310
3 600
5933309
2 400
5931282

2 dagar kvar
Avslutas 2020-05-27
18:24   (19:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
6 000
589 EUR, 654 USD
Utropspris SEK:
8 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.