Odelberg Junior snapsglas

776975

KOSTA, snapsglas, 24 st, "Odelberg Junior", graverad, slipad och förgylld dekor, höjd ca 10,5 cm

Smärre bruks- och åldersrelaterad slitage, mikronagg kan förekomma, ett snapsglas med nagg på foten

Glas, Servisglas

Odelberg Junior snapsglas

Budhistorik (7 bud)
5946623
1 600
5946621
1 300
5946322
5944883
5944066

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.