Odelberg Junior whiskey seltersglas

776966

KOSTA, whisky / selterglas, 23 st, "Odelberg Junior", graverad, slipad och förgylld dekor, höjd ca 9 cm

Smärre bruks- och åldersrelaterad slitage, mikronagg kan förekomma

Glas, Servisglas

Budhistorik (7 bud)
5946930
5944070
5931989
5930734
450
5930732

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.