Ljuskrona

Föregående | Översikt | Nästa

776959

LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, förgylld stomme, behängd med prismor, höjd 25, diameter 52 cm

Belysning, Ljuskronor

Rum 13

776959 - Ljuskrona
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Ljuskrona

Budhistorik (9 bud)
5949312
700
5948673
650
5938839
600
5946565
600
5938839
500

14 timmar 15 minuter kvar
Avslutas 2020-05-28
20:24   (21:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
700
69 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.