Erik Wahlbergson oljemålning

776958

ERIK WAHLBERGSON (1808-1865): Flickporträtt, signerad och daterad Erik Wahlbergson 1855, olja på duk, 41x33 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Erik Wahlbergson oljemålning

Budhistorik (14 bud)
5946596
5 200
5945857
5 000
5945658
5945439
2 600
5944798
2 400

Slutpris SEK:
5 200
510 EUR, 567 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.