Vettar

776954

VETTAR, 3 st, 1900-tal, varav 2 av senare tillverkning, bemålade, längd ca 28-31 cm

Slitage

Nautica/Technica, Diverse

Monter 10

Vettar

Budhistorik (13 bud)
5934506
5928360
5934505
5928360
750
5928950
700

Slutpris SEK:
118 EUR, 131 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.