Vettar 2 st

Föregående | Översikt | Nästa

776950

VETTAR, 2 st, 1900-tal. enligt uppgift Frankrike, bemålat trä, läng ca 36 cm

Sltage skador

Nautica/Technica, Diverse

Monter 9

776950 - Vettar 2 st
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Vettar 2 st

Budhistorik (2 bud)

5941197
2020-05-25 09:53:31
5928948
2020-05-21 10:57:47

1 dag kvar
Avslutas 2020-05-26
21:54   (22:54 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.