Soffbord

776949

SOFFBORD, 1900-talets mitt, fanérat i teak, höjd 55, 125x56 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Soffbord

Budhistorik (1 bud)

5947639
2020-05-27 14:12:18

2020-05-28 kl 16:33
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.