Ann-Marie Jönsson oljemålning

776946

ANN-MARIE JÖNSSON (1937-2009): Blommande trädgård, monogramsignerad AMJ 99, olja på duk, ca 100x120 cm

Ändringar/tillägg
OBS: Droite de Suite på 5% tillkommer

Drottninggatan 36, Malmö

Ann-Marie Jönsson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
5946149
13 500
5946145
13 000
5946142
12 500
5928875
12 000
5930385
11 500

Slutpris SEK:
13 500
1 325 EUR, 1 472 USD
Utropspris SEK:
14 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.