Mona Johansson färglitografi blandteknik

776930

MONA JOHANSSON (1924-2010), (2) "Farväl Erges Specerier, Husargatan 22 i Haga i Göteborg" resp. "En äkta varbergstös (8)", litografi samt blandteknik, signerade Mona Johansson, daterade 1980 resp. 1976, numrerad 286/302, bildstorlek ca 30x40 resp. 25,5x25,5 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 39

Budhistorik (14 bud)
5947086
2 400
5947084
5947082
5947079
1 900
5947076
1 800

Slutpris SEK:
2 400
236 EUR, 262 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.