Färglitografi Olle Nyman

Föregående | Översikt | Nästa

776927

OLLE NYMAN (1909-1999), geometrisk komposition, signerad Olle Nyman, daterad -85 och numrerad EA XVIII/XXX, färglitografi ca 24x24 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 19

776927 - Färglitografi Olle Nyman
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Färglitografi Olle Nyman

Budhistorik (1 bud)

5931848
2020-05-22 14:59:11

2 dagar kvar
Avslutas 2020-05-27
14:09   (15:09 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.