Sam Uhrdin

776917

SAM UHRDIN (1886-1964): Vinterlandskap, signerad och daterad Sam Uhrdin 1910, olja på duk, ca 41x55 cm

Duklagning

Rum 18

Sam Uhrdin

Budhistorik (7 bud)
5952788
5949579
5949577
600
5949576
550
5949574
500

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.