Ljuskrona

776900

LJUSKRONA, 1900-tal, rokokostil, stomme i mässing, behängd med olikformade prismor, höjd 55, diameter 48 cm

Bruksslitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 12

Ljuskrona

Budhistorik (23 bud)
5945584
2 600
5945580
2 400
5945581
2 400
5945580
5945577

Slutpris SEK:
2 600
255 EUR, 283 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.