Ulf Wahlberg litografi

776883

ULF WAHLBERG (1938-2014): Komposition med man vid schackbord, signerad samt Épreuve d'artiste, litografier, varje enskild bildyta ca 21x18 cm,

Fack 8

Ulf Wahlberg litografi

Budhistorik (2 bud)

5946866
5941192

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.