Robert Emanuel Fredriksson gicleetryck

776881

ROBERT EMANUEL FREDRIKSSON (född 1968): Svenska Amerikalinjen, signerad samt numrerad 6/100, gicleetryck, ca 30x38 cm

Fack 17

Budhistorik (1 bud)

5947830
2020-05-27 15:39:42

2020-05-27 kl 16:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.