Robert Emanuel Fredriksson gicleetryck

776880

ROBERT EMANUEL FREDRIKSSON (född 1968): "Emauels Baertling", signerad samt numrerad 6/100, gicleetryck, papperet med präglad stämpel, ca 42x33 cm

Rum 6

Budhistorik (5 bud)
5934066
5934065
950
5934064
700
5934063
5933998

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.