Yrjö Edelmann litografi

776879

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med vikt papper, signerad samt 8/150, ca 59x43 cm

Rum 5

Yrjö Edelmann litografi

Budhistorik (10 bud)
5948680
1 600
5948711
5948680
1 400
5948702
1 300
5948680

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.