Metabolimeter 1900-talets första hälft

Föregående | Översikt | Nästa

776838

METABOLIMETER, 1900-talets första hälft, Jones Metabolism Equipment Co, höjd ca 115 cm

Bruksslitage, repor, märken, SAV garanterar ej funktionen

Diverse, Nautica/Technica

Linnégatan 21, Norrköping

776838 - Metabolimeter 1900-talets första hälft
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (1 bud)

5940200
2020-05-24 20:15:55

1 dag kvar
Avslutas 2020-05-29
16:24   (17:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.