Fåtöljer rokokostil

Föregående | Översikt | Nästa

776837

FÅTÖLJER, 1 par, så kallade bergerer, stomme i bok, 1900-talets mitt, rokokostil, plymåer, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 3

776837 - Fåtöljer rokokostil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Fåtöljer rokokostil

Budhistorik (7 bud)
5942602
750
5942601
700
5942598
500
5942593
450
5939526

2 dagar kvar
Avslutas 2020-05-27
15:27   (16:27 )
AKTUELLT BUD SEK:
750
74 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.