Sybord empirestil

776834

SYBORD, empirestil, 1800-/1900-tal, fanerat med mahogny, inläggning av intarsia, låda i sarg, höjd ca 72, 49x40 cm

Smärre repor, märken och torrsprickor

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Sybord empirestil

Budhistorik (9 bud)
5952664
700
5952662
650
5952660
600
5952628
550
5951844
500

Slutpris SEK:
700
69 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.