Brasskydd mässing

776829

BRASSKYDD, mässing, 1900-talets början, frontdekor av spiralvriden stav, på kulfötter, höjd ca 13, 136x37 cm

Slitage

Diverse

Rum 13

Brasskydd mässing

Budhistorik (1 bud)

5941967
2020-05-25 15:28:02

2020-05-26 kl 19:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.