Carl Magnus oljemålning

776828

CARL MAGNUS (född 1943): Figurkomposition, signerad och daterad Carl Magnus -69, olja på pannå, ca 44x75 cm

Tryckmärken, färgbortfall

Drottninggatan 36, Malmö

Carl Magnus oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5944708
5944707
1 400
5944706
5940899

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.