Matbord Åmells möbler

Föregående | Översikt | Nästa

776827

ÅMELLS MÖBLER, matbord, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, signerat IC, lackerad fanér, skuren dekor, tre iläggsskivor 60 cm vardera medföljer, höjd ca 75 cm, bredd 115 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, trögt att skjuta ihop bordsskivorna

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 10

776827 - Matbord Åmells möbler
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Matbord Åmells möbler

Budhistorik (1 bud)

5939593
2020-05-24 17:21:36

2 dagar kvar
Avslutas 2020-05-27
12:30   (13:30 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
8 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.