Alfred Bergström

776817

ALFRED BERGSTRÖM (1869-1930): Lantliv kring Roslagstull, olja på duk, signerad och daterad 1889, 31 x 44 cm.

Smärre slitage

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

Alfred Bergström

Budhistorik (2 bud)

5945976
500
5930192

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.