Stolar 6 st rokokostil 1900-tals första hälft

776807

STOLAR, 6 st, rokokostil, 1900-talets första hälft, ljus ek, balusterbricka, lös stoppad sists av skinn, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, klädsel med skador

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (6 bud)
5950623
1 900
5950622
1 300
5950619
5950617
950
5950585

Slutpris SEK:
1 900
187 EUR, 207 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.