Bord senbarockstil

Föregående | Översikt | Nästa

776805

BORD, senbarockstil, 1900-talets första hälft, mahogny, skivan med intarsia, med två utdragbara skivor ā 59 vardera, höjd 78, 140x99cm

Ytslitage, utdragskiva med spricka, skiva med mindre torrspricka

Möbler, Matbord

Linnégatan 21, Norrköping

776805 - Bord senbarockstil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Bord senbarockstil

Budhistorik (1 bud)

5940184
2020-05-24 20:10:16

10 timmar 1 minuter kvar
Avslutas 2020-05-28
15:36   (16:36 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.