Skåp jugend 1900-talets början

Föregående | Översikt | Nästa

776800

SKÅP, jugend, 1900-talets början, vå sektioner, övre delen med fasettslipade glasdörrar, nedre delen med lådor och skåpsdörrar, skuren dekor, nyckel finns, höjd ca 192, ca 117x51 cm

Smärre slitage

Möbler, Skåp, byråer

Linnégatan 21, Norrköping

776800 - Skåp jugend 1900-talets början
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (3 bud)

5944771
5940191
5939038

1 dag kvar
Avslutas 2020-05-29
18:06   (19:06 )
AKTUELLT BUD SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.