Karmstolar 3 st 1960-tal

776799

KARMSTOLAR, 3 st, Bröderna Nilssons Industrier Åsljunga, 1960-tal, teak och målad metall, stapelbara, en med etikettmärkning, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, märken, en med fanerskada

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Karmstolar 3 st 1960-tal

Budhistorik (6 bud)
5952698
750
5952695
700
5952616
650
5952615
600
5952489
550

Slutpris SEK:
750
74 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.