Barstolar Jonas Lindvall

776783

JONAS LINDVALL, "Miss Holly Barstol H63", barstolar, 1 par, STOLAB, undertill märkta, sitthöjd ca 78 cm

Brukslitage, smärre ytskador, en med fläckar

Möbler, Övriga möbler, Design

Rum 4

Barstolar Jonas Lindvall

Budhistorik (19 bud)
5951202
4 200
5951215
4 200
5951202
5951212
3 800
5951202
3 600

Slutpris SEK:
4 200
412 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.